Pomůžeme Vám se založením zahrady tak, abyste si mohli brzy užívat její krásy


Fotogalerie

Jagava permafarma - Veselice

22. 4. 2017

Během roku 2012-2013 jsem se účastnila zpracování návrhu pro Permafarmu ve Veselicích. Na tvorbě se podílelo několik permakulturních designerů a každý měl zpracovat různé plochy s rozdílným využitím pozemků. V mé kompetenci bylo vytvoření návrhu sadu včetně výběru vhodných odrůd téměř všech druhů…

Úprava pozemku v Doběticích

12. 4. 2017

Majitelka pozemku chtěla ozelenit okolí domu, zabránit lidem v tom aby nadále ničili fasádu spreji a také blízké okolí domu tím, že si zde zkracovali cestu. Na místě vznikl živý plot, který růstem postupně zpříjemní místo a ozelení okolí sídliště. Realizace se prováděla na podzim roku 2011.

Zahrada Malhostice

12. 4. 2017

Od roku 2011 postupné osazování a přeměny pozemku na permakulturní zahradu. Pěstování trvalek, bylinek, ovocných stromů, keřů nejen pro vlastní konzumaci, ale i květiny pro hmyz, prostory pro ptactvo a obojživelníky aj. druhy fauny ze širokého okolí. :)

Zahrada JALŮVČÍ U DĚČÍNA

12. 4. 2017

Postupná tvorba na zahradě od roku 2011. Z původní okrasné zahrady přeměna na jedlou permakulturní a ekologickou zahradu.

něco na zub

20. 9. 2011

něco sladkého nejen pro nás

Pokusná fotogalerie

9. 8. 2011

Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

podzimní tvorba

9. 8. 2011

Dýně na podzim rozkvetla podzimními vytrvalými astrami, jejichž jeden a půl metru vysoké trsy hojně navštěvují motýli a včely.Hlavní menu

  • Úvodní stránka
  • Proč mít zdravou přírodní zahradu?
  • O nás
  • Reference
  • Fotogalerie
  • Doporučujeme
  • Kontakt